Silné energie a rovnováha

Rovnováha je kvalita, která vás v této náročné době udrží v dobré kondici. Je zcela přirozené, že se cítíte jako na houpačce. V jednu chvíli jste šťastní a plní blaženosti a během pár minut se ocitáte na dně a v depresi. Vnímáte starou bolest a opět vás ovládají zatuhlé vzorce chování. Tento obrovský výkyv nálad je díky energiím proudícím na Zemi. Duchovní transformace probíhá ve spirále, takže je možné, že opět řešíte něco, co jste si mysleli, že máte vyřešené. Tohle je však jen hlubší vrstva téhož. Nyní jste k ní konečně dozráli. Vaše vyšší moudrost vám posílá přesně to, na co máte. Vím, že to jsou věci, které víte, ale někdy je dobré si to opětovně připomenout. Pokud žijete vnitřní temnotu a bolest, jste od tohoto vědění odpojeni.

Pochopila jsem, že rovnováha je přesný směr kam by mělo směrovat naše bytí. Polarita je běžnou součástí našich životů. Dělíme věci na dobré a zlé. Máme vztahy s lidmi, kteří jsou nám více či méně milý. A tak je to v pořádku. Tohle není třeba násilně měnit, protože bychom šli proti vlastní přirozenosti. To co, ale udělat můžeme, je změna vnímání sebe sama. Začít přijímat všechny aspekty reality bez vnitřního komentáře. Totálně přijímat každičkou část sebe sama. Neexistuje totiž žádná správná vlastnost, nebo realita. To jak to je nebo bylo je přesně tak jak to má nebo mělo být. Není žádné správně. Realita je prostě realita, bez komentáře. Připomínkovat jí, přináší emoce, které způsobují utrpení a bolest. Názor na cokoliv je snaha měnit to co je tady a teď. Neznamená to však pasivitu. Změna přichází vždy z přítomnosti a děje se sama. Vy konáte na základě popudu momentální situace. Děje se vaším prostřednictvím, ale probíhá bez přemýšlení. A tak je to i v souladu s Vyšším celkem.

Nejlepším lékem v této zrychlené době je prostě a jednoduše být. Cítit. Prožívat. Naslouchat synchronicitě. Opravdová blaženost tkví v tichu. A to znamená nekomentovat realitu. Nehodnotit to co je. Je to naprostá akceptace. Když to dokážete vše co bylo rozdělené se pro vás začne spojovat. Pořád bude existovat dualita, ale vy se na ní budete dívat z nadhledu.

Ve starém světě se vše rozbilo na mnoho částí, které se teď zpátky spojují do jednoho celku. Kdo se chce dostat do vyšších frekvencí, by měl sjednotit (přijmout) všechny části Duše. Každá odtržená část jeho samého ho bude věznit v dualitě. Ve světě utrpení a bolesti. A nebojte se, že proces sjednocení nebude mít konce. Bude. Dokázali to jiní, tak proč ne vy? S každým přijetím odmítané části se přibližujete své pravé podstatě.

Když mi je nejhůř pomáhá mi děkovat stavu v jakém jsem. To mě přivádí k sobě a vděčnost mi otvírá srdce. Najednou mi dojde, že se mi neděje žádná křivda, ale je to obrovská milost. Odchází vše co neslouží mě ani Celku.

Jedna myšlenka na “Silné energie a rovnováha”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *