Strach z odmítnutí

Pochop! Není tu nikdo, kdo by tě mohl odmítnout. Je tu všude jen láska a ta nikdy nikoho a nic neodmítá. Jediné odmítnutí, které existuje je v tvé hlavě – mysli. Ty sama se odmítáš. Je to starý rodový vzorec, který si se uvolila v této chvíli rozpustit.

Když miluješ hluboce a silně vyplouvají na povrch do vědomí strachy ukryté ve sklepě tvého podvědomí. Jsou staré jako sám čas a mají obrovskou sílu. Proto to tak nesmírně bolí a ty cítíš, že tě ta bolest možná zabije. Pochop, že to je pro tebe velikým darem. Dostáváš se k tomu co ti brání procítit svou vlastní přirozenost. Protože strach z odmítnutí není tvojí přirozeností. Je to klam, kterému jsi uvěřila. Je to pouhý obsah tvé mysli. Můžeš ho rozpustit, když pochopíš a procítíš jeho lživost. Ty jsi Láska bez podmínek a přestaň se konečně ponižovat tím, že by tě někdo mohl odmítnout. Je to blbost. Jsi dokonalá přenádherná hluboká a čistá bytost plná světla a lásky. A tak se postav do své síly a lásky, obejmi svůj strach z odmítnutí v podobě malého dítěte, které je tvou součástí. Vysvětli jí, že uvěřila lži. A tato dětská část  se spojí s vědomou částí tebe samé. Staneš se celistvější.

Odmítání je energie oddělenosti. Když cokoliv odmítám otáčím se od své přirozenosti. Dobrovolně vystupuji ze svého středu. Dávám sílu mrtvé věci, věci, která bez mé energie nemůže fungovat. Sama o sobě totiž neexistuje. Ani nemůže, protože je lží. Je to jen mrtvý konstrukt mysli. Když odmítání vědomě nedám energii (a to dělám tím, že tomu věřím) zmizí. Už nebude součástí mého systému, což se bude zrcadlit ve vnějším světě. Lidé mě už nebudou odmítat. Odmítání jednoduše zmizí z mého soukromého systému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *